درحال بررسی ...
16 مرداد 1393

فروش کوراندو آغاز می شود

بنابراعلام رامک خودرو کوراندو همانند خودرو نیواکتیون از قابلیت های بالایی در آفرود سود می برد با این تفاوت که قابلیت شهری و لوکس بودن نیز در آن تقویت شده است.

در نشست خبری مدیران رامک خودرو، حسن بیک محمدی مدیربازاریابی و فروش رامک خودرو ضمن اعلام قیمت حدود 135 میلیون تومانی برای این خودرو گفت: با تغییر در آپشن های خودرو نیواکتیون و با توجه به تغییرات قیمتی آن، این 2 خودرو در 2 کلاس قیمتی متفاوت عرضه خواهد شد.

وی همچنین به فروش خودروهای وارداتی از سوی شرکت های واردکننده با شیوه های فروش متنوع اشاره کرد و گفت: این روزها به دلیل رکود بازار خودرو شرکت ها راهی جز فروش های اعتباری و با پیش پرداخت های کم ندارند.

بیک محمدی در ادامه نیز درباره تولید خودرو کراندو تصریح کرد: داستان تولید خودرو به وضعیت سیاسی کشور بستگی دارد. به همین دلیل فعلا تا مشخص شدن وضعیت سیاسی و تحریم ها داستان تولید به کندی پیش می رود.

سپس عقیل مصطفایی سرپرست فروش و بازاریابی رامک خودرو نیز از ویژگی های فنی این خودرو  به استاندارد آلایندگی یورو 5، چهار سیلندر خطی، حجم موتور 2000 سی سی، جعبه دنده اتوماتیک 6 سرعته تیپ ترونیک و سیستم تعلیق مکفروسن برای جلو و چند میله ای برای عقب و از امکانات ایمنی نیز به ایربگ جلو و کناری راننده و سرنشینان، ترمز های دیسکی جلو و عقب و ARP, ABS, ESP  اشاره کرد.

وی همچنین تصریح کرد: این خودرو از امکاناتی نظیر شیشه بالابر برقی، سان روف، دی وی دی، گرمکن صندلی، صفحه نمایش ال ای دی ،  رینگ 17 اینچی و چراغ ال ای دی  جلو و عقب بهره می برد.

مصطفایی همچنین در پاسخ به سوال درباره دلیل عرضه نکردن این خودرو با وجود رونمایی در سال های گذشته نیز اظهار کرد: بعد از رونمایی این خودرو در ایران سانگ یانگ تصمیم به فیس لیفت این خودرو گرفت به همین دلیل مدیریت شرکت تصمیم گرفت با عرضه خودرو فیس لیفت شده تامل کند.

نسل پیشین این خودرو پیش تر از سوی بن رو به بازار عرضه شده بود که با استقبال خوبی از سوی خریداران نیز مواجه شده بود.

 

سانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندوسانگ یانگ کوراندو

نظرات

      درحال بررسی ...

    نظر شما

    ثبت نظر