درحال بررسی ...
10 بهمن 1395

عرضه محصولات جدید ایران خودرو در طرح ویژه دهه فجر

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو با تبریک فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر، از فروش ویژه محصولات جدید ایران خودرو همزمان با این ایام خبر داد.

مصطفی خان کرمی اظهار کرد:‌ شرکت ایران خودرو در دهه مبارک فجر علاوه بر عرضه محصولات به روش های مختلف و متنوع، شرایط فروش برای چهار محصول جدید تندر90 اتوماتیک پلاس (فیس لیفت)، هایما اس.7 اتوماتیک توربوشارژ، سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک فیس لیفت آپشن و پژوi 207 را نیز ایجاد کرده است.

 وی افزود: جزئیات شرایط فروش این محصولات در اختیار نمایندگی های مجاز سراسر کشور قرار گرفته و مشتریان می توانند از روز یکشنبه، دهم بهمن ماه با مراجعه به نمایندگی ها و یا سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانیikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام این محصولات  اقدام نمایند.

 خان کرمی همچنین به دستاوردهای سال 95 گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه بازاریابی و فروش اشاره کرد و گفت: عرضه خودرو با مدل 96 از ابتدای دی ماه رویداد مهمی بود که شرکت ایران خودرو بعنوان اولین خودروساز و برای نخستین بار آن را در کشور اجرا کرد و محصولات را  در سه ماه پایانی سال،‌ با مدل سال جدید شماره گذاری کرد.

 معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه به حضور این خودروساز در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو اصفهان اشاره کرد و گفت: شرایط فروش ویژه ای نیز همزمان با برگزاری این نمایشگاه برقرار شده است که شهروندان محترم اصفهانی می توانند با حضور در سالن گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه ضمن بازدید از مدل های جدیدی از محصولات، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام و بهره مندی از مزایای این طرح استفاده کنند.