درحال بررسی ...
18 خرداد 1395

ام وی ام 315 اسپورت با ظاهری جدید عرضه می شود

ام وی ام ۳۱۵ محصول موفق مدیران خودرو در بین جوانان بود که شرکت چری با عرضه فیس لیفت این محصول موفقیت آن را افزایش داد. در این فیس لیفت علاوه بر ظاهر، قطعات فنی نیز تغییر کردند و اشکالات رایج مدل قبلی از بین رفت و طراحی داخلی جذاب تر شد.

 حالا New MVM  315 Sport دستخوش تغییراتی جدید به منظور افزایش جذابیت ظاهری شده است. این تغییرات شامل جلو پنجره ای بزرگتر با ظاهری اسپورت تر و تغییر فونت لوگو در قسمت عقب است. در قسمت داخل خودرو از صندلی های چرمی با دوخت و جنس مناسب استفاده شده است تا بیشتر مطابق سلیقه جوانان باشد.

 با گذر از صندلی ها و با نگاه به داشبرد این خودرو یک LCD  لمسی خودنمایی می کند که کاملاً فضای داخلی این خودرو را از هم ردیفانش متمایز کرده است. این صفحه نمایش لمسی 7 اینچی علاوه بر دارا بودن تمامی سیستم های پخش صوتی و تصویری، مجهز به سیستم رهیاب و نقشه خوان (GPS Navigator) نیز می باشد. در این صفحه نمایش می توان با کمک دوربین بسیار با کیفیت دنده عقب به راحتی کنترل خودرو را در حالت دنده عقب در اختیار داشت. کمی آنطرف تر در کنار فرمان این خودرو نیز سیستم های کنترل کننده پخش در جایی کاملاً مناسب تعبیه شده اند تا کار را برای راننده آسان تر کنند.

نظرات

      درحال بررسی ...

    نظر شما

    ثبت نظر