درحال بررسی ...
30 دي 1394

طرح خرید خودروهای کارکرده ام جی توسط شرکت مدیاموتورز

شاید مدیاموتورز نماینده رسمی ام جی در ایران را بتوان یکی از شرکتهای پویا در مبحث بازاریابی دانست که با توجه به رقبای سرسختی همچون کیا، هیوندای و تویوتا در ایران از سهم بازار قابل قبولی برخوردار است. تبلیغات موثر ، شرایط فروش متنوع به کمک کیفیت مورد قبول مشتریان از عوامل تداوم فروش این خودرو در این ماههای سخت پیش روست.
 هم اینک نیز این شرکت با ارایه طرح Used Car اقدام به خرید خودروهای کارکرده مشتریان خود نموده که در ذیل توضیحاتی از زبان مدیریت بازاریابی این شرکت  بصورت اجمالی به معرفی آن خواهیم پرداخت.

 به جرات میتوان گفت که طرح باز خرید خودروهای کارکرده شرکتی مطابق استانداردهای روز دنیا برای اولین بار در ایران توسط شرکت مدیاموتور قابل اجرا میباشد.  این طرح که در ادامه فرآیند بازاریابی شرکت مدیاموتور با هدف ایجاد اطمینان در مشتریان بالفعل و بالقوه ام جی به اجرا در خواهد آمد تضمینی جهت خرید مجدد خودور مشتریان در زمان فروش خواهد بود.
 در این طرح بر اساس دستورالعمل های تعیین شده شرکت مدیاموتورز کلیه خودروهای منطبق با شرایط و ضوابط تعیین شده از مشتریان را خریداری و در صورت نیاز پس از اعمال برخی اقدامات اصلاحی اعم از تعمیرات بدنه و یا فنی خودرو مجدداً با شرایط اعمال گارانتی جدید خود بفروش میرساند.
 این طرح که با سرمایه گذاری کلانی از سوی شرکت مدیاموتور به زودی به اجرا درخواهد آمد، بستر مناسبی جهت ارایه خودروهای کارکرده گواهی دار شرکتی به متقاضیان و دوستداران جدید خودروی ام جی خواهد بود.

نظرات

      درحال بررسی ...

    نظر شما

    ثبت نظر