درحال بررسی ...

نقشه دوربین های محدوده زوج و فرد

نقشه دوربین های محدوده زوج و فرد

1-آیا برای خارج شدن از طرح ترافیک توسط دوربین ها جریمه می شوم؟ برای خروج از طرح مشکلی نخواهید داشت و جریمه نمی شوید. دوربین های خروجی تنها کسانی را که به صورت خلاف از خروجی ها وارد طرح ترافیک می شوند جریمه می کنند. اما شهروندان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که خروج از طرح ترافیک به منزله ورود به طرح زوج یا فرد می باشد و بر همین اساس حتما پلاک ماشین باید متناسب با روز مورد نظر باشد. در غیر اینصورت جریمه خواهند شد.شهروندان گرامی به این نکته توجه داشته باشند که هر نوع تردد یا خروج از محدوده ی طرح زوج و فرد در صورت مغایرت پلاک با روز مورد نظر، مشمول جریمه می گردد.

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:لعنت بر پدر کسی که دوربین پلیس رو اختراع کرد

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:ايا از همت غرب وارد مدرس ميشيم دوربين زوج و فرد داره تا تا ورودي حكيم غرب برم تو ميشه از مدرس رفت ؟؟؟

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:درود بر شما آیا این نقشه به روز است؟ من از خ پادگان وارد بهار شیراز شدم و بعدها جریمه دوربین سر بهار شیراز برام ثبت شد ولی در این نقشه نشون داده نشده؟ آیا دوربین های داخل خود طرح اصلی تو این نقشه نیست؟با تشکر شهروز

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:با سلام دوستان کسی اطلاع داره از میدان سپاه به سمت اتوبان صیاد( با سمت شمال) که خروج از طرح زوج و فرد محسوب میشه چندتا دوربین خروج از محدوده زوج و فرد وجو داره؟( یکیشو خودم دیدم، 2کیلومتر بالاتر از میدان سپاه) . و اینکه من از شرکت کنترل ترافیک تلفنی پرسیدم گفتن اگه خروج فقط یه دوربین بگیره جریمه نداره! آیا این صحت داره؟ یا میخوان پول مردم رو بالا بکشن؟

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:دوست عزیز ! صیاد نمونه ای از دزدی های راهنمایی و رانندگی هستش ! اون دوربینی که شما دیدید و کنال پل عابر پیاده هستش با اینکه دوربین خروجی به نظر میاد دورین داخلی فرض شده و میلیونها تومن به هم محله ای های میدان سپاه و ... ضرر وارد کرده ! اگر خروجی فرض کنن حرف شما صحیح هستش ولی سیاد یک دوربین داره و اصلا دوربین خروجی نداره و هرکس هم ازش رد بشه پول ریخته به حساب این دزدان سر گردنه !

تاییدیه:من یه سوال دیگه هم دارم. راستش من باید از خیابان طاهریان(آمل) بیام بیرون که سر اون هم یه دوربین خروج از طرح طرافیکه . آیا اون هم مثه دوربینه صیاد یک خروج رو جریمه میکنه؟ که حداقل بتونم روز های متناسب با پلاکم بیام بیرون!

تاییدیه:خیلی دزدن منم خونم عشرت اباده محل کارم خارج شهر کلی ازین 20 تومنها جریمه شدم. دوربین خوروجی میگیره

تاییدیه:با سلام یه سوالی از حضورتون داشتم اینکه خروجی کردستان به اتوبان حکیم آیا دوربین دارد؟؟(چون کردستان جز محدوده طرح ترافیک می باشد. )

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:طرح زوج و فرد منظورم بود

تاییدیه:بزرگراه رسالت غرب به شرق ..تونل رسالت دوربین زوج و فرد داره؟

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:اگه ذره ای انصاف در وجودتون بود حدقل با اوین جریمه دوربینی به طرف اطلاع می دادین که تکرار نکنه- بنده بنا به ضرورت برای معالجه باید وارد محدوده زوج و فرد خروجی همت شرق به توانیر- شوم و تاکنون 300 هزار جریمه شدم- به خدا حلال نیست- پول زوره

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:اصلا این طرح لعنتی چه معنی داره واقعا خدایا ازین که تو ایران به دنیا اومدم ازت نمیگذرم

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:اینکه توسط دوربین جریمه شویم و پیامک ان به ما ارسال نشود مصداق بارز دزدی است ، لعنت خدا بر مسولین دزد نظام جمهوری اسلامی

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:اقا خره باید فعال کنی طرحشو تا sms بیاد الکی فحش نده

تاییدیه:لعنت برهرچی دزد راهنمایی و رانندگی

تاییدیه:سلام دوستان من روزی که رفتم تعویض پلاک ساعت ۱۲ ظهر پلاک گرفتم وساعت ۷:۳۰صبح موقعی که هنوز پلاک نگرفته بودم با دوربین جریمه شدم. و توی ساعاتی که من اداره بودم دوربین جریمه کرده ، امکان داره کسی پلاک منو جعل کرده باشه ؟ وراه اثباتش چیه چیکار کنم؟

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:سلام. برا منم چند بار جریمه با دوربین ثبت شده. در ساعتی که من اصلا در اون مکان نبودم. فکر کنم ساعتها رو کلا اشتباه میزنه.

تاییدیه:lمسئولین محترم پلیس راهور خواهشمنداست هرخلافی انجام شده را به موبا یل طرف مربوطه ارسال فرملئید تا هم خلافی کمتر شود و هم مبلغ خلافی به موقع پرداخت گردد باتشکر فراوان

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:بنده براي خروج از زوج و فرد از ميدان سپاه از طريق صياد بالا ميرفتم تا برسم همت و خارج بشم منتها كلي جريمه شدم ! بخاطر دوربين جديد خروجي زوج و فرد داخل صياد ! دزدي از اين بالاتر ! يعني براي خروج هم جريمه شدم حالا كه پيگير شدم ميگن دربين پايين تر از مرز زوج و فرده و داخلي حساب ميشه و هر بار ٢٠ تومن ميزنه ! دزدي يعني بگي خروج از زوج و فرد ازاده ولي با ترفند هاي دوربين داخلي و امثالهم جريمه كني !

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:ببخشید خروج شما فقط یکبار توسط یک دوربین ثبت شده؟ آخه به من گفتند اگه خروج فقط از طریق یه دوربین ثبت شه جریمه نداره!

تاییدیه:خروج من یک بار ثبت شده ولی چیزی که مهم تر هستش بنده با پیگیری هایی که انجام دادم فقط به من گفتند که با توجه به اینکه دوربین 100 متر قبل از خروج از زوج و فرد نصب شده ( با توجه به اینکه این دوربین تنها دوربین هستش و عملاً و قطعا و شرعا و عرفاً خروجی هستش ) ما این دوربین رو داخلی فرض میکنیم ! یعنی یک جماعت دزد دور هم جمع شدن ! خیلی ها مثل من بودند و هستند ! هم محله ای های ما هم همین داستان رو داشتند ! واقعاً متاسفم برای راهنمایی و رانندگی !

تاییدیه:جناب عادل من جمله تون رو با اجازه اينطوري تصحيح ميكنم: " خروج از زوج و فرد در صورتي كه روز پلاك تون نباشه بايد قبل از ساعت 6.30 انجام بشه (اينطوري آزاده). در صورتي هم كه روز پلاك تون باشه كه هيچ مشكلي نيست هر ساعتي كه خواستي هم از طرح اصلي "خارج" شويد و هم از "زوج و فرد".

تاییدیه:سلام ، کسی میدونه اتوبان صیاد بسمت بنی هاشم دوربین داره یانه ؟ ممنون میشم جواب بدید خیلی حیاتیه و فورس

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:سلام دوستان کسایی که در طرح زوج و فرد هستند می توانند حداکثر یکبار از یکی از مسیرهای دارای دوربین زوج و فرد عبور کنند و دوربین دوم خواهد گرفت پس با انتخاب مسیر مناسب سعی کنید حداکثر با عبور از یک دوربین از طرح خارج شوید

↓ پاسخ دادن
تاییدیه:چقدر این حرفتون درسته دوست عزیز ؟ امتجان کردید ؟

تاییدیه:البته میتونید چندتا دوربین رو هم رد کنید بشرطی که فاصله زمانی جریمه اولتون تا دوربین های دیگه از یک ساعت بیشتر نشده باشه

تاییدیه:بله عزیزم امتحان کردم

تاییدیه:


  درحال بررسی ...

نظرات شما

• نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
• لطفاً از نوشتن بصورت پینگلیش، اجتناب نمایید.
• نظرات حاوی توهین، عبارات غیر اخلاقی، سیاسی و مطالب غیر مرتبط پذیرفته نمی شوند.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل را بصورت صحیح وارد کنید
آدرس وب سایت اشتباه است
لطفا نظرتان را بنویسید