درحال بررسی ...
23 فروردين 1394

فعال شدن دوربین های محدوده زوج و فرد از 22 فروردین

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران از آغاز فعالیت دوربین های محدوده زوج و فرد از امروز خبر داد و گفت: از امروز تخلفات ورود به محدوده زوج و فرد ثبت و متخلفان جریمه خواهند شد.
 - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج، حسین وزیری بابیان این مطلب افزود: ورودی و خروجی های محدوده مرزی زوج و فرد به تعداد 110 معبر و داخل محدوده 70 معبر است که کار نصب سیستم ها به پایان رسید و از امروز 22 فروردین تخلفات ورود به محدوده زوج و فرد توسط سیستم های مذکور با دقت بیش از 98 درصد ثبت و متخلفان جریمه خواهند شد.
 وی بابیان اینکه تصاویر خودروهای متخلف در مرکز کنترل ترافیک تهران به صورت آنلاین قابل رؤیت است، تصریح کرد: این تصاویر پس از بررسی در مرکز صدور جرائم تدقیق و در سوابق تخلفات مالک خودرو درج خواهد شد و توسط پیامک یا ارسال برگ جریمه به در منزل مالک پلاک، به وی ابلاغ خواهد شد.
 وزیری محدوده های دارای سیستم هوشمند زوج و فرد را از شمال به بزرگراه همت، غرب به بزرگراه شهید چمران، جنوب به از شهید نواب به بزرگراه آزادگان و بزرگراه امام علی and#40;عand#41; دانست.
 مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران مبلغ جریمه خودروهایی که به محدوده زوج و فرد ورود پیدا می کنند را با موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی 20 هزار تومان دانست و اظهار داشت: خودرویی که به محدوده زوج و فرد وارد می شود از طریق دوربین جریمه می شود و تا یک ساعت فرصت خروج از آن محدوده را دارد.
 در غیر این صورت خودروی واردشده به محدوده زوج و فرد دوباره جریمه خواهد شد.
 وی همچنین از عدم کنترل محدوده زوج و فرد در پایتخت از در منازل در مواقع عادی خبر داد و گفت: این محدوده فقط در مواقع اضطرار و افزایش آلودگی هوا از طریق سیستم هوشمند کنترل می شود.

نظرات

      درحال بررسی ...

    نظر شما

    ثبت نظر