درحال بررسی ...
2 اسفند 1393

سورنتو و کارنز جدید در راه ایران

اطلس خودرو نماینده رسمی کیا موتورز در ایران، به تازگی نوید ورود دو خودرو جدید این شرکت به بازار ایران را داده است.

مدل های ۲۰۱۵ کیا سورنتو و کارنز، محصولات جدید برای بازار ایران هستند که این شرکت در حال حاضر فروش علی الحساب این دو خودرو را با موعد تحویل ۱۵۰ روزه با احتساب سود ویژه مشارکت به صورت روز شمار از طریق نمایندگان مجاز خود، در سراسر ایران آغاز کرده است.

خودرو سورنتو ۲۰۱۵ نیز که سابقه حضور در بازار ایران را دارد، این بار با ظاهری متفاوت در بازار خودرو حضور می یابد. این خودرو با ظرفیت ۷ سرنشین در کلاس SUV قرار دارد و از مزایای رقابتی آن استاندارد یورو ۶،   حجم موتور cc ۲۴۰۰ از نوع GDI و قدرت ۱۸۸ اسب بخار است.

از ویژگی های دیگر این خودرو می توان به سانروف پانوراما، ترمز پارک الکترونیکی، سیستم حافظه یکپارچه فرمان، انتخاب نوع رانندگی، دریچه هوا برای سرنشینان ردیف های عقب، گرمکن های صندلی ردیف های جلو و عقب خورو  و آپشنهای بسیار متنوع دیگر را نام برد.

خودرو کارنز ۲۰۱۵، که پیشتر نمونه قدیمی آن در بازار ایران عرضه شده بود، این بار با تفاوت ظاهری فراوان با نسل قبلی خود، در بازار ایران حضور پیدا کرده است.

این خودرو با ظرفیت ۷ سرنشین در کلاس MPV قرار دارد و از حجم موتور cc ۲۰۰۰ از نوع GDI و  قدرت ١٦٦ اسب بخار برخوردار است. از ویژگی های دیگر این خودرو می توان به سانروف پانوراما، ترمز پارک الکترونیکی، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی، سیستم کمکی پارک هوشمند و آپشن های متنوع دیگر را نام برد.

کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015کیا سورنتو و کارنز 2015

نظرات

      درحال بررسی ...

    نظر شما

    ثبت نظر