درحال بررسی ...
9 دي 1393

نسل جدید نیسان مورانو به بازار آمد

شرکت خودروسازی نیسان ژاپن نسل جدید شاسی بلند مورانو را به بازار معرفی کرد. بنا به اعلام نیسان، این مدل نسل سوم این خودرو محسوب می شود که با موتور 6 سیلندر 3.5 لیتری خود 260 اسب بخار نیرو تولید تولید می کند.

مصرف این خودرو 11 لیتر بنزین در شهر، 9.8 لیتر در سیکل ترکیبی و  8.4 لیتر در بزرگراه است. از جمله مشخصات قابل توجه اعلام شده توسط شرکت نیسان فضای کافی داخلی و طراحی داخلی این خودرو است که راحتی قابل قبولی را در اختیار سرنشینان آن و به ویژه سرنشینان عقب ارائه می دهد. بنا به اعلام شرکت سازنده، این خودرو می تواند با یک بار پر کردن باک مسافت 500 مایل معادل 800 کیلومتر را در بزرگراه طی کند. جلوی این خودرو بر اساس طرح V شکل نیسان طراحی شده است و چراغ های جلو و عقب آن نیز به صورت بومرنگی طراحی شده اند.

قیمت پایه این خودرو معادل 29560 دلار اعلام شده است که با در نظر گرفتن دلار 3500 تومان، معادل 103 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. شرکت سازنده لقب "سالن خانوادگی جدید ما" را به دلیل فضای باز سرنشینان در این خودرو به آن داده است. از دیگر مشخصات ظاهری و فنی این خودرو می توان به دی لایت عقب و جلو، رینگ های 18 اینچ آلیاژ آلومینیوم، کیلس نیسان، نمایشگر 7 اینچ وسط صفحه کیلومتر و 6 اینچ داخلی، کروز کنترل، ایربگ های جلو، جانبی، پرده ای و زانویی، سیستم توزیع هوشمند نیروی ترمز، و گیربکس هوشمند Xtronic  اشاره کرد.

دو نسل قبلی این خودرو از سال 2008 وارد ایران شده است. نیسان مورانو از سوی شرکت پارس خودرو در بازار داخل عرضه شده است. از دیگر مدل های نیسان در ایران می توان به نیسان ماکسیما و قشقایی اشاره کرد که توسط پارس خودرو در بازار داخل به فروش رسیده است.

نیسان مورانونیسان مورانونیسان مورانونیسان مورانونیسان مورانونیسان مورانونیسان مورانو

نظرات

      درحال بررسی ...

    نظر شما

    ثبت نظر